GSM-шлюзи

Сьогодні мобільний зв'язок - один із основних засобів ведення бізнес-переговорів як внутрішньокорпоративних, так і при роботі з клієнтами компанії.

GSM оператори пропонують безліч тарифів, що дозволяють здійснювати дзвінки з мобільного на мобільний за низькою ціною. І для економії коштів компанії купують співробітникам мобільні телефони з низькими (корпоративними) тарифами. Проте рахунки за мобільний зв'язок все одно великі.

Проаналізувавши напрямки дзвінків та їх тривалість, з'ясовується: завдяки контрактним пакетам можна було би заощаджувати, якби співробітники не дзвонили з мобільних телефонів на міські номери. І можна було б значно знизити витрати, купивши співробітникам по кілька пакетів від різних операторів, кілька телефонів та змусити дзвонити з певних пакетів тільки на певні напрямки. (припустимо, з номера Київстар-тільки на номери 096,097, з Лайф-тільки на 063,093 і т.д.)

Це як мінімум дорого та не зручно. Та й потрібно ретельно продумати як мотивувати співробітників здійснювати дзвінки саме таким чином.

Оптимальне рішення:

Установка GSM-шлюзу та перепрограмування міні-АТС таким чином, щоб при Набір абонентом коду оператора (допуститим, 097) дзвінок автоматично здійснювався НЕ по міській лінії, а через шлюз по SIM-карті оператора Київстар чи іншого. При цьому вихідні дзвінки на міські номери здійснюватимуться через Вашу міську лінію чи PRI-потік.

У такому разі суб'єктивно для співробітника Вашої компанії нічого не змінюється: він так само як і раніше набирає мобільний номер з внутрішнього телефону і дозвонюється на потрібний йому номер. Об'єктивно-міні АТС автоматично вибирає найбільш економний варіант напрямку дзвінка та використовує його.

Це дозволяє максимально скоротити та оптимізувати витрати Вашої компанії на телефонний зв'язок, спочатку витративши невеликі гроші на придбання GSM-шлюзу та його встановлення.

Рекомендовані GSM шлюзи: для аналогових АТС SPRUT UNIVERS, для IP АТС GOIP-4.

Sprut Universal

    GSM 900/1800 1xFSX 1xFSO 1 SIM-карта USB программування.

    GOIP-4

      Настільний GSM шлюз на 4 канали, 4 SIM-карти, без розширенняМіні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС» або «установка міні АТС», необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах міні-АТС.