Програмування міні АТС

Ще зовсім недавно, років п'ять тому, ні в кого не викликало сумнівів, що програмування міні АТС справа специфічна, що вимагає для грамотної реалізації маси знань як теоретичних (про влаштування власне міні АТС, телефонних ліній зв'язок, способів передачі голосу та ін.), так і практичних (насамперед успішний досвід програмування міні АТС у різних проектах, проходження навчальних тренінгів від провідних вендорів - Panasonic, LG, Samsung, Siemens, Alcatel).

Але останнім часом все частіше з вуст недосвідчених людей звучать фрази: "Та програмування міні АТС Панасонік - справа не така складна." або "Та я сервера налаштовую, що мені міні АТС - інструкцію почитаю і все зроблю". А потім на тематичних форумах з'являється дуже-багато тем, які звучать приблизно - "Памагите-рятуйте-дзвінки не йдуть, чомусь не знаю, що робив – не пам'ятаю".

Чому програмування міні АТС мають здійснювати лише сертифіковані фахівці.

Программирование мини АТС.

Міні АТС – це складне специфічне обладнання, яке має свої тонкощі, свою специфіку, що вимагає унікальних знань та навичок. Звідки у комп'ютерника/електрика/будівельника/домогосподарки (потрібне підкреслити) раптом візьмуться ці знання і тим більше навички програмування міні АТС? Чому ніхто не ходить вивчати бокс до тренера з карате? І чому іноді програмування міні АТС довіряють системному адміністратору, що приходить?

Ці риторичні та банальні питання написані не для того, щоб отримати на них відповідь. Вони написані для того, щоб Ви, ухвалюючи рішення, ще раз задумалися, що для Вас важливо. Грамотно та технічно правильно встановлена ​​та запрограмована міні АТС з розширеною гарантією від виробника або економія, по суті, "на сірниках".

Якщо Ви вибираєте надійність та довговічність роботи обладнання. Якщо Ви вибираєте повноцінне використання всіх необхідні саме Вашому бізнесу функції міні АТС. Якщо Ви вибираєте професіоналів, зв'яжіться з нами. і ми гарантуємо, що Ви будете задоволені результатом роботи та роллю міні АТС в оптимізації бізнес-процесів Вашої компанії.

Виробники рекомендують для програмування міні АТС користуватися ТІЛЬКИ послугами сертифікованих установників. І надають розширену гарантію на міні АТС та все обладнання, пов'язане з нею, за умови програмування сертифікованими фахівцями.

З деякими сертифікатами наших фахівців Ви можете ознайомитись у розділіСертифікати.Міні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС» или «программування міні АТС» необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах IP системних телефонів Panasonic.