Встановлення міні АТС

Встановлення міні АТС

Чому встановлення міні АТС має проводитися сертифікованими досвідченими фахівцями?

Сьогодні діяльність будь-якого офісу пов'язана і навіть залежить від роботи безлічі сучасного комп'ютерного та телекомунікаційного обладнання. Ефективність роботи співробітників, рівень обслуговування клієнтів і, як наслідок, рівень продажів, а також інші умови успішної роботи Вашого бізнесу безпосередньо пов'язані з надійністю роботи міні-АТС, комп'ютерної мережі, серверів та інше .

І головне завдання фахівців, які обслуговують ІТ інфраструктуру підприємства, в тому числі офісну міні АТС, - зробити установку міні АТС професійно, з урахуванням усіх вимог виробника та техніки безпеки. І як наслідок - досягти надійності її роботи протягом максимально тривалого терміну.

Професійне встановлення міні АТС під силу лише досвідченим фахівцям, які пройшли навчання у провідних вендорів та встановили не один десяток АТС. Такі спеціалісти працюють у нас. З деякими сертифікатами установників Ви можете ознайомитись у розділі Сертифікати.

Також важливою перевагою співпраці з нами є той факт, що при встановленні обладнання сертифікованими фахівцями, Ви отримуєте розширену гарантію від виробників.

Встановлення міні АТС здійснено фахівцями; Встановлення міні АТС здійснено не фахівцями

Перелік робіт, необхідних для встановлення міні-АТС в новому офісі або встановлення нової міні-АТС:

  • Прокладання кабелю UTP, встановлення розеток біля робочих місць працівників. Якщо розетки вже є - прокладка кабелю не знадобиться, потрібне лише продзвонювання існуючої телефонної розводки;
  • Кросування всіх робочих місць на патч панель або плінт Crone (для зручності подальшого обслуговування);
  • Складання та підвіска базового блоку міні АТС, завантаження необхідних ключів активації (ліцензій);
  • Підключення внутрішніх та міських ліній;
  • Перший запуск міні АТС відповідно до рекомендацій виробника;
  • Програмування міні АТС (налаштування вхідних/вихідних дзвінків, налаштування внутрішніх абонентів, встановлення заборон та інше.);
  • Навчання співробітників Вашої компанії роботі з міні АТС.
Цілком можливо, що у Вашому випадку будуть потрібні ще якісь роботи, яких немає в списку або, навпаки, в деяких не буде потреби. Тому ми з Вами узгодимо технічне завдання, на підставі якого нами буде виконано встановлення міні АТС "під ключ".

Вам залишиться насолоджуватися якісним та надійним зв'язком та успішно розвивати Ваш бізнес, не знаючи проблем з телефонією.Міні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС» або «установка міні АТС», необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах міні-АТС.