Рішення щодо скорочення витрат на міжнародний зв'язок

Існує два варіанти:

1. Через телефонні лінії, що діють, шляхом набору номера доступу до Оператора IP телефонії (фірма „Нові Комунікації“). Офісна АТС налаштовується технічним спеціалістом Дмитром Гейком так, що при наборі коду доступу до міжнародного зв'язку 00 відбувається підміна на номер доступу до оператора IP телефонії. За рахунок того, що дзвінок йде через Оператора, ціна кожної хвилини розмови значно знижується проти тарифами звичайних операторів. Розціки наведені нижче.

2. Через Інтернет, що діє. Оптимальна швидкість 256 К. Потрібне додаткове обладнання - IP шлюз. У цьому випадку дзвінок виходить ще дешевше, ніж у варіанті 1. IP шлюз реєструється на SIP серевері Оператора IP телефонії. Офісна АТС налаштовується технічним спеціалістом Дмитром Гейком так, що при наборі коду доступу до міжнародної свзи 00 дзвінок направляється на IP шлюз і далі на сервер Оператора IP телефонії (в обхід традиційних каналів зв'язку). За рахунок чого вартість за дзвінок істотно знижується (навіть у порівнянні з варіантом 1). Розціки наведено нижче.

У будь-якому з двох варіантів гарантується висока якість передачі мови та передача факсів.

Оператор IP телефонії фірма „Нові Комунікації“. Менеджер Стас Борзенко. Тел. (093)388-88-88

Налаштування офісної АТС та додаткового обладнання СПД(ФОП) Гейко Д.В. Технічний спеціаліст Дмитро Гейко. Тел. (067)911-52-95Міні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС» або «установка міні АТС», необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах міні-АТС.