Налаштування міні АТС

    1.Налаштування АТС без індексу вихідного зв'язку. (Набір без 9) Модель станції: всі цифрові міні АТС Panasonic, LG, Samsung.

    2.Створення центру прийому дзвінків або боротьба зі втраченими дзвінками. Це рішення призначене для оптимізації роботи секретарів (операторів). У цьому випадку робота зводиться до створення груп рівномірного розподілу викликів з можливістю виходу неактивних операторів із груп.При цьому виклики будуть розподілятися між операторами, що залишилися, а у разі зайнятості операторів, звучатиме записане попередньо повідомлення, яке дозволить залишитися клієнт на лінії. Таким чином дзвінок не буде втрачено. Для реалізації цього рішення потрібна карта DISA. Саме на неї буде записано інформацію, яка звучить для клієнта. Також ця карта може бути використана для прямого доступу до будь-якого внутрішнього абонента, минаючи секретарів і так званий «тональний донабір», який може бути корисним для постійних клієнтів та співробітників фірми, які заощадять час для дозвону до потрібного співробітника та не відволікають від роботи оператора. Для моніторингу роботи операторів, тобто отримання інформації про втрачені і прийняті, а також дзвінки, що стоять у черзі, потрібен системний телефон з шестирядковим дисплеєм KX-DT546RU. . Модель станції: Panasonic KX-NS500UC, KX-NS1000UC, KX-TDA, KX-TDE, KX-NCP.

    3. Авторизація дзвінків Це рішення дозволить скоротити витрати на міжміські переговори. Суть цієї послуги зводиться до того, що для здійснення міжміського дзвінка потрібно ввести код PIN. PIN-код заводиться для кожного користувача та для забезпечення несанкціонованих дзвінків відомий лише йому та адміністратору системи. Пін-код може містити до 16 цифр. При підключенні до АТС комп'ютера та наявності програми пін код фіксується в журналі дзвінків та дана інформація може бути доступна для адміністратора системи у будь-який час. Таким чином можна отримати інформацію не тільки про внутрішній номер з якого було здійснено дзвінок, але про конкретного користувача, який його здійснив. Міжміський дзвінок без знання пін коду неможливий.

    4.Дзвінки через Ip телефонії операторів. Наразі досить багато операторів надає цю послугу. Для використання достатньо купити картку певного номіналу. Складністю для використання цієї послуги це те, що спочатку треба набрати номер сім цифр, перевести телефон у тон і ввести номер картки або пін код довжиною до 16 цифр. Звичайно, що в пам'яті тримати всі ці цифри неможливо. Міні АТС Panasonic може легко вирішити цю проблему. Досить просто набрати або додаткову цифру напрямку припустимо 7 (робиться так щоб залишити можливість дзвонити зазвичай між містом) або просто набрати 8 код країни код міста, а АТС сама підставить потрібні цифри та надішле дзвінок через оператора IP телефонії. Ця послуга може бути реалізована на цифрових АТС Panasonc серії KX-TD, KX-TDA, KX-TDE, KX-NS, а також на Аналоговій серії KX-TE та KX-TA при використанні спеціальної версії Y591NA, яка призначена для реалізації цієї послуги . Дивіться розділ {Перепрошивка}.Міні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС» або «установка міні АТС», необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах міні-АТС.