Заміна версії ПЗ міні АТС Panasonic (оновлення прошивки)

Необхідність заміни програмного забезпечення міні АТС (шляхом перепрошивки мікросхем ROM у старих АТС та шляхом оновлення версії ПЗ на SD карті в нових) виникає при виявленні помилок у чинній версії або для забезпечення підтримки нових функцій, нових пристроїв (карт розширення) та ін., які не працюють у попередніх версіях ПЗ міні АТС. Наприклад, для роботи системних телефонів серії KX-DT500 зі станціями KX-TDA, KX-TDE, KX-NCP, обов'язково необхідна заміна П.О. АТС та плат DLC та DHLC .

Для АТС Panasonic KX-NS500UC та KX-NS1000UC є можливість встановити версію 8.3, яка не вимагає введення ключа KX-NSS901W для WEB програмування. Також є можливість для цих АТС встановлення спеціальної версії 9 (або версії 6 для KX-NSX1000RU (2000RU) для відкриття всіх можливостей АТС, без використання ключів активації. Тільки для України.

Якщо говорити про старі міні АТС, заміна версій ROM не завжди зводиться просто до заміни мікросхем ROM, але й вимагає інших змін, таких як заміна RAM (ОЗУ) і т.д. Чи не коректні дії можуть призвести до повного виходу з ладу обладнання. Навіть якщо операція із заміни ROM пройшла успішно, АТС втрачає всі програмні установки, які за відсутності резервної копії відновити досить складно, котрий іноді неможливо. Звідси випливає, що дана робота повинна виконуватися тільки кваліфікованим персоналом.

Вид відсіку з ПЗП для АТС KX-TD1232

Що стосується нових міні АТС Panasonic, умовою збереження гарантії на Вашу міні АТС є заміна версії ПЗ сертифікованим фахівцем з міні АТС Panasonic, який володіє необхідними знаннями та практичним досвідом. Підтвердженням знань та умінь сертифікованого спеціаліста є сертифікат, виданий компанією Panasonic після успішного проходження курсу навчання. Деякі сертифікати наших фахівців Ви можете переглянути у розділіСертификаты.Міні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС» або «установка міні АТС», необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах міні-АТС.