Мини АТС Panasonic KX-NSV300 - цифровая IP АТС Панасоник NSV

Контакти

 • Тел: (099) 023-54-23
 • Тел: (093) 579-48-91
 • Тел: (067) 911-52-95
 • E-mail: east@mini-ats.com.ua
 • E-mail: geykodv@gmail.com
 • Адреса: м. Київ, вул Дяченка буд.14, кв. 64


Програмна IP Міні АТС Panasonic KX-NSV300

Программна IP АТС Panasonic KX-NSV300

Опис програмної IP АТС Panasonic KX-NSV300

  Найновіша розробка компанії Panasonic АТС KX-NSV300 – це рішення для бізнесу середнього масштабу та для офісів великих корпорацій.

  Програмна IP АТС Panasonic KX-NSV300

  Основна концепція нової Panasonic KX-NSV300 полягає у тому, щоб запропонувати клієнтам телефонну платформу, яка працює на віртуальних машинах. Фактично це цілий пласт не охопленої цільової аудиторії. У IT службах багатьох компаніях принципово не набувають периферійного обладнання, реалізуючи такі сектори як відеоспостереження, СКУД, телефонію виключно на віртуальних машинах. Функціонально NSV300 повторює серію Panasonic KX-NSX. Необхідно пам'ятати, що АТС повинна мати постійний доступ до Інтернету, для аутентифікації, перевірки ключа активації та віддаленого обслуговування. Для функціонування в Україні достатньо одного ключа активації KX-NSVRP300P. Основна витрата для розгортання даної програмної IP АТС це послуга на налаштування та програмування та на комп'ютерне "залізо", якщо у замовника відсутнэ середовище гіпервізорів.У разі відсутності гіпервізора у замовника, ми встановлюємо безкоштовний гіпервізор від Microsoft, HYPER-V2019. А вже на ньому запускається програмна IP АТС Panasonic KX-NSV300.

  Вимога Hardware для розгортання програмної АТС Panasonic KX-NSV300.

  CPU for IP АТС Panasonic KX-NSV300

  CPU for IP АТС Panasonic KX-NSV300

  Користувачі попередніх поколінь Panasonic АТС, підключивши KX-NSV300, можуть просто і швидко перейти на використання IP-телефонії.

  Широкі можливості.

  Програмна станція підтримує IP системні телефони Panasonic серії KX-NT5XX і KX-NT6XX,програмгі системні IP телефони Panasonic KX- NCS800 так само будь-які SIP телефони. Мікростільникову мережу можна побудувати на DECT базових станціях Panasonic KX-NS0154. Незважаючи на обмеження в 300 користувачів на софтверній АТС, можна зареєструвати 900 абонентів Максимальна кількість зовнішніх ліній - 256. При цьому існує жорсткий розподіл 128 транків SIP і 128 H.323 транків.

  Масштабованість.

  Capacity for IP АТС Panasonic KX-NSV300

  Ефективна робота персоналу.

  Вбудована голосова пошта, CTI-додаток Communication Assistant дозволяють легко з'ясувати, хто зі співробітників знаходиться на місці, і вибрати найкращий спосіб спілкування в будь-який час. Можливість побудови мікростільникового зв'язку (DECT) та мобільна інтеграція з телефонами всіх операторів дозволить співробітникам завжди залишатися на зв'язку, і для цього їм не потрібно постійно перебувати біля стаціонарного телефону.

  Підтримка протоколу QSIG

  KX-NSV300 може бути підключена до вже встановлених в офісі АТС Panasonic серій KX-TDE та KX-NCP за допомогою приватної мережі ISDN або VoIP-мережі (H.323). За допомогою такої системи з'являється можливість суттєво збільшити ємність та скористатися функціями традиційної телефонії. Це економічно вигідно компаніям, які збільшують штат або відкривають нову філію. Така система дозволяє заощаджувати кошти, вкладені в модернізацію телефонної мережі, оскільки при створенні такої системи не потрібно змінювати обладнання.

  Вбудована голосова пошта.

  Вбудована голосова пошта здатна приймати вхідні дзвінки, записувати повідомлення та розмови, крім того, вона допускає керування поштовими скриньками з мобільного телефону. Система постачається з об'ємом пам'яті, достатньою для двоканального двогодинного голосового запису.

  Інтеграція з електронною поштою

  При надходженні голосового повідомлення IP-платформа KX-NSV300 може надсилати повідомлення електронною поштою, також можуть надходити і як вкладені файли. KX-NS1000 підтримує роботу з IMAP4-серверами, що дозволяє користувачеві перевірити вміст своєї поштової скриньки, використовуючи, наприклад, Microsoft Outlook@.

  Підтримка функцій сall-центру

  У IP-платформу KX-NSV300 вбудована функція маршрутизації дзвінків для малих та середніх call-центрів. Ця функція може бути використана без зовнішнього сервера CTI. Більш ефективна обробка вхідних дзвінків дозволяє підвищувати якість обслуговування клієнтів. Більше того, на базі цієї функції можна створити більш складні рішення для call-центрів, в яких можуть застосовуватись голосова пошта, програма Communication Assistant та CTI-додатки сторонніх виробників. Також можна записувати всі розмови операторів Call Center.

  УВАГА

  Компанія Panasonic завжди приділяла особливу увагу якості та надійності свого обладнання. Згідно з інструкцією виробника, установка обладнання повинна проводитись лише Авторизованим Установником. Це дозволить Вам повною мірою скористатися багатою функціональністю IP-АТС Panasonic та забезпечити тривалу та безпечну роботу обладнання. Свою авторизацію Установник автоматичних телефонних станцій (IP-АТС) Panasonic може Вам підтвердити наявністю сертифіката відповідного зразка.
 • Відео семінар з IP АТС KX-NSV300.Міні АТС Panasonic | GSM-шлюзи | Встановлення міні АТС | Программування міні АТС

2004-2022 © Встановлення міні АТС АТС. Усі права захищені відповідно до чинного законодавства.
При копіюванні матеріалів сайту, присвячених тематиці «Міні АТС Panasonic KX-NSV300» или «Цифрова IP АТС Panasonic NSV300» необхідно дати посилання на сайт mini-ats.com.ua..
Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність матеріалу, який розміщують користувачі ресурсу в описах IP АТС Panasonic KX-NSV300.